Hollandia-raktárosokat keresünk bútor raktárba, alap angol nyelvtudással. Órabér 12,00 – 24,00€.

Külföldi állásajánlat
Célország(ok):
Hollandia
Kategória:
Logisztika / Szállítmányozás / Beszerzés / Raktározás
Szállásadásban segítséget nyújt / szállást biztosít:
Igen

Hollandiába, bútor raktárakba keresünk ügyes dolgozókat alap angol nyelvtudással. A munka jellegére tekintettel a munkaadó a férfi jelentkezőket részesíti előnyben.

Munkakör:

- konténerek kirakodása /butórok, lakáskiegészítők/
- a tételek kódok szerinti válogatása
- megrendelések begyűjtése
- megrendelések szállításra való előkészítése hangrendszer alapján vagy szkennerrel
- raklapon lévő áruk szállítása raktárszintek között /lift segítségével/

Munkaidő:

-egyműszak, 6:00-14:00 vagy 08:00-16:00
- 40 óra/hét, hétfő-szombat
- lehetőség túlórákat dolgozni

Helyszín: Raamsdonksveer /kb. 30 km Tilburgtól/

Bér: 12,00-24,00€/bruttó/óra+ 8,33 % holiday money (kb. 13. fizetés)

Követelmények

- angol nyelvtudás A2 szint
- rugalmasság, megbízhatóság
- jó fizikai állapot
- tiszta erkölcsi bizonyítvány

Előnyök

-elegendő az alap angol nyelvtudás
- szállás biztosítva a munkáltató által
- munkába járás a munkaadó által biztosítva
- a munkáltató segítsége a regisztrációs folyamatoknál Hollandiában
- holland munkaszerződés
- azonnali belépés

Info: 00421905685202 vagy hu@universalconsulting.sk

Hirdető adatai

Hirdető neve:
Universal Consulting
Telefonszám:

Bővebb leírás erről a cégről az adatbázisunkban

Nyilvántartási információ (engedélyszám):
36340219

Utolsó frissítés dátuma: 2022/06/13
Hirdetésazonosító: 8973